Mazda 2 1,5 VVT-I Hybrid Agile Comfort CVT 116HK 5d Trinl. Gear
166.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 194.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Kuga |
| Variant | 2,5 Plugin-hybrid ST-Line X CVT 225HK 5d Trinl. Gear |
| Kilometer | 58.000 Km |
| Registreringsdato | 12/03/2020 |
| Gearkasse | Trinl. Gear |
| Motor størrelse | 2488 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Rødmetal |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+++ |
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 38.6 |
| Totalvægt | 2320 kg |
| Længde | 4629 cm |
| Bredde | 1883 cm |
| Højde | 1680 cm |
| Nummerplade | DH18824 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5392124 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1200 kg |
| Android Auto, Apple CarPlay, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk lys, Automatisk op-/nedblænding, Automatisk parkeringssystem, B&O Sound system, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, Digital instrumentering, El indst. forsæder, El soltag, El-bagklap med fodsensor, El-foldbare spejle, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fartbegrænser, Fartpilot adaptiv, Frontkamera, Head-up display, Håndfri telefon, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Opvarmet forrude, Panoramasoltag, Parkerings assistent, Parkeringssensor for/bag, Planlagt forvarmning af kabine, Regnsensor, Sædevarme for/bag, Touchskærm, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, USB-C, Varme i rat, 19" Alufælge, Fuld LED forlygter, LED baglygter, LED forlygter, Mørktonede ruder bag, Alcantara , Ambient belysning, Armlæn, Armlæn bag, Delkunstlæderindtræk, Glastag, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Læderrat, Mørk loftbeklædning, Sort himmel, Splitbagsæde, Auto hold, Automatisk nedblændeligt bakspejl , Automatisk nødbremsesystem, Blindvinkelassistent, BLIS, Dæktrykssensor, Isofix, Kollisionsadvarsel, Skiltegenkendelse, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent, Lane Asisst, Helårsdæk |
Highlight af udstyr:
⭐ Adaptiv fartpilot
⭐ Panoramasoltag
⭐ Head-up display
⭐ Bakkamera & front kamera
⭐ El-forsæder, Sædevarme for/bag & varme i rat
⭐ Parkeringssensor for & bag
⭐ Nøgle fribetjening
⭐ Android Auto, Apple CarPlay og meget mere…
Hos Autohuset Vestergaard er vi specialiseret i at hjælpe dig med dit næste bilkøb. Med over 40 års erfaring i køb og salg af alle slags biler, står vi klar til at hjælpe dig med lige netop dit behov i forbindelse med dit næste bilkøb.
Hos Autohuset Vestergaard får du altid: 🚚 Serviceaftaler til alle brugte biler. Priser starter fra kun 130,- pr. måned! 💰 💳 Attraktive finansieringsmuligheder med og uden betaling! 🏦💲 💼Konkurrencedygtige forsikringer 🔄 Vi tager alle biler i bytte! ♻️ 💳 Mulighed for udvidet garanti
🏁Klik ind på Autohuset Vestergaard.dk og Tryk på "Kom igang" for at se alle dine muligheder! Husk at du har 14 dages returret og gratis hjemmelevering ved onlinekøb! 🚀✨
Man-Fre: kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 194.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
166.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
179.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
190.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
198.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
212.690 Kr
Inkl. leveringsomkostning
214.670 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER