194.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Kuga |
| Variant | 2,5 Plugin-hybrid ST-Line X CVT 225HK 5d Trinl. Gear |
| Kilometer | 58.000 Km |
| Registreringsdato | 12/03/2020 |
| Gearkasse | Trinl. Gear |
| Motor størrelse | 2488 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Rødmetal |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+++ |
|---|---|
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 38.6 |
| Totalvægt | 2320 kg |
| Længde | 4629 cm |
| Bredde | 1883 cm |
| Højde | 1680 cm |
| Nummerplade | DH18824 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5392124 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1200 kg |
| Android Auto, Apple CarPlay, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk lys, Automatisk op-/nedblænding, Automatisk parkeringssystem, B&O Sound system, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, Digital instrumentering, El indst. forsæder, El soltag, El-bagklap med fodsensor, El-foldbare spejle, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fartbegrænser, Fartpilot adaptiv, Frontkamera, Head-up display, Håndfri telefon, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Opvarmet forrude, Panoramasoltag, Parkerings assistent, Parkeringssensor for/bag, Planlagt forvarmning af kabine, Regnsensor, Sædevarme for/bag, Touchskærm, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, USB-C, Varme i rat, 19" Alufælge, Fuld LED forlygter, LED baglygter, LED forlygter, Mørktonede ruder bag, Alcantara , Ambient belysning, Armlæn, Armlæn bag, Delkunstlæderindtræk, Glastag, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Læderrat, Mørk loftbeklædning, Sort himmel, Splitbagsæde, Auto hold, Automatisk nedblændeligt bakspejl , Automatisk nødbremsesystem, Blindvinkelassistent, BLIS, Dæktrykssensor, Isofix, Kollisionsadvarsel, Skiltegenkendelse, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent, Lane Asisst, Helårsdæk |
Man-Fre: kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00