Renault Scénic E-TECH Techno 220HK Aut.
300.100 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 344.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Audi |
|---|---|
| Model | Q4 |
| Variant | Sportback 45 E-tron Ultra 286HK 5d Aut. |
| Kilometer | 34.500 Km |
| Registreringsdato | 23/02/2024 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Blå |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 66.5 |
| Totalvægt | 2660 kg |
| Længde | 4588 cm |
| Bredde | 1865 cm |
| Højde | 1632 cm |
| Nummerplade | DZ71323 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5391086 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
| Aircondition, Android Auto, Android Auto Wireless, App integration, Apple CarPlay, Apple CarPlay Wireless, Audi Drive Select, Aut. forvarmning af batteri, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk lys, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, CD / radio, Centrallås, Digital instrumentering, El indst. førersæde, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle, El-håndbremse, Elruder for, Elruder for/bag, El-spejle, Fartbegrænser, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Head-up display, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Klimaanlæg 3-zoner, Internet, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri adgang og håndfri åbning af bagklap, Nøglefri døre, Nøglefri start, One pedal drive, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Planlagt forvarmning af kabine, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Tilskudsvarme, Touchskærm, Udvendig temperaturmåler, Varme i rat, Varmepumpe, Varmepumpe , Adaptive forlygter, Adaptive LED Forlygter, Alufælge, DC Hurtiglader, Dynamisk Fuld LED forlygter, Fuld LED forlygter, Intelligente Matrix LED forlygter, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, LED Kørelys, Matrix LED forlygter, 5 sæder, Armlæn, Armlæn bag, Delkunstlæderindtræk, El-føresæde , Justerbart rat, Kopholder, Multijusterbart rat, Rat m. varme, Sportssæder, 3-Faset, ABS, Adaptiv Fartpilot, Afstandsradar, Airbag, Alarm, Antispin, Auto hold, Blindvinkelassistent, BLIS, Isofix, Selealarm, Skiltegenkendelse, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent, S-Line Eksteriørpakke, S-Line Interiørpakke, SONOS LYDANLÆG |
Bilens højdepunkter: ⭐ S-Line Eksteriørpakke/S-Line Interiørpakke ⭐ Head-up display ⭐ Adaptiv fartpilot ⭐ Varmepumpe ⭐ Trådløs Apple CarPlay og Android Auto ⭐ Parkeringssensor for og bag samt Bakkamera ⭐ SONOS LYDANLÆG
Hos Autohuset Vestergaard er vi specialiseret i at hjælpe dig med dit næste bilkøb. Med over 40 års erfaring i køb og salg af alle slags biler står vi klar til at hjælpe dig med lige netop dit behov i forbindelse med dit næste bilkøb.
Hos Autohuset Vestergaard får du altid: 🚚 Serviceaftaler til alle brugte biler. Priserne starter fra kun 140,- pr. måned! 💳 Attraktive finansieringsmuligheder med og uden udbetaling! 💼 Konkurrencedygtige forsikringer 🔄 Vi tager alle biler i bytte! 💳 Mulighed for udvidet garanti
🏁 Klik ind på Autohuset Vestergaard.dk og tryk på "Kom igang" for at se alle dine muligheder! Husk du har 14 dages returret og gratis hjemmelevering ved onlinekøb! 🚀
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 344.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning
300.100 Kr
Inkl. leveringsomkostning
309.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
319.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
319.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
337.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
374.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER