344.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Audi |
|---|---|
| Model | Q4 |
| Variant | Sportback 45 E-tron Ultra 286HK 5d Aut. |
| Kilometer | 34.500 Km |
| Registreringsdato | 23/02/2024 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Blå |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 66.5 |
|---|---|
| Totalvægt | 2660 kg |
| Længde | 4588 cm |
| Bredde | 1865 cm |
| Højde | 1632 cm |
| Nummerplade | DZ71323 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5391086 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
| Aircondition, Android Auto, Android Auto Wireless, App integration, Apple CarPlay, Apple CarPlay Wireless, Audi Drive Select, Aut. forvarmning af batteri, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk lys, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, CD / radio, Centrallås, Digital instrumentering, El indst. førersæde, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle, El-håndbremse, Elruder for, Elruder for/bag, El-spejle, Fartbegrænser, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Head-up display, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Klimaanlæg 3-zoner, Internet, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri adgang og håndfri åbning af bagklap, Nøglefri døre, Nøglefri start, One pedal drive, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Planlagt forvarmning af kabine, Radio, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Tilskudsvarme, Touchskærm, Udvendig temperaturmåler, Varme i rat, Varmepumpe, Varmepumpe , Adaptive forlygter, Adaptive LED Forlygter, Alufælge, DC Hurtiglader, Dynamisk Fuld LED forlygter, Fuld LED forlygter, Intelligente Matrix LED forlygter, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, LED Kørelys, Matrix LED forlygter, 5 sæder, Armlæn, Armlæn bag, Delkunstlæderindtræk, El-føresæde , Justerbart rat, Kopholder, Multijusterbart rat, Rat m. varme, Sportssæder, 3-Faset, ABS, Adaptiv Fartpilot, Afstandsradar, Airbag, Alarm, Antispin, Auto hold, Blindvinkelassistent, BLIS, Isofix, Selealarm, Skiltegenkendelse, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent, S-Line Eksteriørpakke, S-Line Interiørpakke, SONOS LYDANLÆG |
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00