Volvo ES90 Single Motor Extended Range Ultra 333HK Aut.
649.900 Kr
Ekskl. moms
Pris 599.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Hyundai |
|---|---|
| Model | Ioniq 9 |
| Variant | 7 Sæder Electric 110,3 kWh 4WD 303HK 5d Aut. |
| Kilometer | 11.123 Km |
| Registreringsdato | 13/01/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Nocture Gray |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 7 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 54.1 |
| Totalvægt | 3300 kg |
| Længde | 5060 cm |
| Bredde | 1980 cm |
| Højde | 1790 cm |
| Nummerplade | EN22021 |
| Træk | Firehjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5260078 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 2500 kg |
| Android Auto, Android Auto Wireless, Apple CarPlay, Apple CarPlay Wireless, Aut. forvarmning af batteri, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk lys, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, Bose Sound system, Centrallås, DAB radio, Digital instrumentering, El indst. forsæder, El indst. førersæde m. memory, El-foldbare spejle m. memory og varme, El-håndbremse, El-justerbart passagersæde, Elruder for, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Frontkamera, Head-up display, Håndfri telefon, Indbygget kamera i bakspejl, Klimaanlæg, Klimaanlæg 3-zoner, Massage i førersæde, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Regnsensor, Sædekøling, Sædevarme for, Sædevarme for/bag, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, USB-C, USB-C tilslutning, Varme i bagsæde, Varme i rat, Varmepumpe, 19" Alufælge, Alufælge, DC Hurtiglader, Frunk, Fuld LED forlygter, Hajfinneantenne, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, Matrix LED forlygter, Metallak, Mørktonede ruder bag, 7 sæder, Armlæn, Armlæn bag, Justerbart rat, Kopholder, Læderkabine, Læderrat, 360 gr. View kamera, 360 graders kamera, 3-Faset, ABS, Afstandsradar, AFU (Nødbremseassistance), Airbag, Alarm, Antispin, Aut.nedblændende bak- og sidespejle, Auto hold, Automatisk aktivering af nær/fjernlys, Automatisk låsning af døre under kørsel, Automatisk nedblændeligt bakspejl , Automatisk nødbremsesystem, Automatisk nødopkald, Blind vinkel kamera (BVM), Blindvinkelassistent, Dæktrykssensor, Isofix, Selealarm, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent |
Demobil - Ring inden du kører hjememfra, da bilen kan være i drift. Elektrisk info: 🔋 Elektrisk Rækkevidde jf. WLTP: 620 km. 🔋 Opladningstid via 350 kWh DC-hurtigladning: 24 min. 10-80% 🔋 Opladningstid 0-100 % via 11 kWh AC-opladning: 10 timer. 🔋 Batterikapacitet: 110,3 kWh
Højdepunkter: ⭐ Head-up display ⭐ 360 gr. View kamera + Parkeringssensor for/bag ⭐ El indst. førersæde m. memory + El-justerbart passagersæde ⭐ Sædevarme for/bag + rat varme ⭐ Blind vinkel kamera (BVM) ⭐ ISOFIX ⭐ Android Auto Wireless, Apple CarPlay Wireless ⭐ Varmepumpe
Hos Autohuset Vestergaard får du altid:
🚚 Serviceaftaler til alle brugte biler. Priserne starter fra kun 140,- pr. måned!
💳 Attraktive finansieringsmuligheder med og uden udbetaling!
💼 Konkurrencedygtige forsikringer
🔄 Vi tager alle biler i bytte!
💳 Mulighed for udvidet garanti
🏁 Klik ind på Autohuset Vestergaard.dk og tryk på "Kom igang" for at se alle dine muligheder! Husk du har 14 dages returret og gratis hjemmelevering ved onlinekøb! 🚀
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 599.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning
649.900 Kr
Ekskl. moms
PERSONBILER