599.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Hyundai |
|---|---|
| Model | Ioniq 9 |
| Variant | 7 Sæder Electric 110,3 kWh 4WD 303HK 5d Aut. |
| Kilometer | 11.123 Km |
| Registreringsdato | 13/01/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Nocture Gray |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 7 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 54.1 |
|---|---|
| Totalvægt | 3300 kg |
| Længde | 5060 cm |
| Bredde | 1980 cm |
| Højde | 1790 cm |
| Nummerplade | EN22021 |
| Træk | Firehjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5260078 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 2500 kg |
| Android Auto, Android Auto Wireless, Apple CarPlay, Apple CarPlay Wireless, Aut. forvarmning af batteri, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk lys, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, Bose Sound system, Centrallås, DAB radio, Digital instrumentering, El indst. forsæder, El indst. førersæde m. memory, El-foldbare spejle m. memory og varme, El-håndbremse, El-justerbart passagersæde, Elruder for, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Frontkamera, Head-up display, Håndfri telefon, Indbygget kamera i bakspejl, Klimaanlæg, Klimaanlæg 3-zoner, Massage i førersæde, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Regnsensor, Sædekøling, Sædevarme for, Sædevarme for/bag, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, USB-C, USB-C tilslutning, Varme i bagsæde, Varme i rat, Varmepumpe, 19" Alufælge, Alufælge, DC Hurtiglader, Frunk, Fuld LED forlygter, Hajfinneantenne, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, Matrix LED forlygter, Metallak, Mørktonede ruder bag, 7 sæder, Armlæn, Armlæn bag, Justerbart rat, Kopholder, Læderkabine, Læderrat, 360 gr. View kamera, 360 graders kamera, 3-Faset, ABS, Afstandsradar, AFU (Nødbremseassistance), Airbag, Alarm, Antispin, Aut.nedblændende bak- og sidespejle, Auto hold, Automatisk aktivering af nær/fjernlys, Automatisk låsning af døre under kørsel, Automatisk nedblændeligt bakspejl , Automatisk nødbremsesystem, Automatisk nødopkald, Blind vinkel kamera (BVM), Blindvinkelassistent, Dæktrykssensor, Isofix, Selealarm, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent |
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00