Opel Grandland X 1,2 T Exclusive Start/Stop 130HK 5d 6g
124.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 129.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Kia |
|---|---|
| Model | Stonic |
| Variant | 1,0 T-GDI Vision m/Edition Plus DCT 120HK 5d 7g Aut. |
| Kilometer | 107.000 Km |
| Registreringsdato | 23/10/2020 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 998 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Gear | 7 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 19.8 |
| Totalvægt | 1670 kg |
| Længde | 4140 cm |
| Bredde | 1760 cm |
| Højde | 1520 cm |
| Nummerplade | ED67225 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5370650 |
| Max bugsering (uden bremser) | 450 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1110 kg |
| Android Auto, Apple CarPlay, Automatgear, Automatisk lys, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, El-foldbare spejle, Elruder for/bag, Fartpilot, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Multifunktionsrat, Parkeringssensor bag, Sædevarme for, Varme i rat, Alufælge, Anhængertræk, Læderrat, Multijusterbart rat, Rat m. varme, Lyssensor |
Velholdt og velkørende Kia Stonic fra 2020 med den populære 1.0 T-GDi motor og automatgear (DCT). Bilen kombinerer god brændstoføkonomi med komfort og køreglæde – perfekt som både bybil og pendlerbil. En moderne crossover med høj indstigning, god plads og masser af udstyr – klar til ny ejer.
Garanti indtil 23/10-2027
Højdepunkter: ⭐ Automatgear ⭐ Bakkamera ⭐ Klimaanlæg ⭐ Sædevarme ⭐ Ratvarme ⭐ Navigation
Hos Autohuset Vestergaard får du altid: 🚚 Serviceaftaler til alle brugte biler. Priserne starter fra kun 130,- pr. måned! 💳 Attraktive finansieringsmuligheder med og uden udbetaling! 💼 Konkurrencedygtige forsikringer 🔄 Vi tager alle biler i bytte! 💳 Mulighed for udvidet garanti
🏁 Klik ind på Autohuset Vestergaard.dk og tryk på "Kom igang" for at se alle dine muligheder! Husk du har 14 dages returret og gratis hjemmelevering ved onlinekøb! 🚀
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 129.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
124.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning
124.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
138.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
149.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
154.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
158.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER