129.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Kia |
|---|---|
| Model | Stonic |
| Variant | 1,0 T-GDI Vision m/Edition Plus DCT 120HK 5d 7g Aut. |
| Kilometer | 107.000 Km |
| Registreringsdato | 23/10/2020 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 998 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Gear | 7 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A |
| Brændstof | Benzin |
|---|---|
| Brændstofforbrug km/l | 19.8 |
| Totalvægt | 1670 kg |
| Længde | 4140 cm |
| Bredde | 1760 cm |
| Højde | 1520 cm |
| Nummerplade | ED67225 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5370650 |
| Max bugsering (uden bremser) | 450 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1110 kg |
| Android Auto, Apple CarPlay, Automatgear, Automatisk lys, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, El-foldbare spejle, Elruder for/bag, Fartpilot, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Multifunktionsrat, Parkeringssensor bag, Sædevarme for, Varme i rat, Alufælge, Anhængertræk, Læderrat, Multijusterbart rat, Rat m. varme, Lyssensor |
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00