Opel Corsa-e EL GS-Line 136HK 5d Aut.
149.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 158.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Hyundai |
|---|---|
| Model | Bayon |
| Variant | 1,0 T-GDI Advanced 100HK 5d 6g |
| Kilometer | 24.000 Km |
| Registreringsdato | 17/03/2022 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 998 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Sølvmetal |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+ |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 22.0 |
| Totalvægt | 1630 kg |
| Længde | 4180 cm |
| Bredde | 1775 cm |
| Højde | 1500 cm |
| Nummerplade | DH50083 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5321928 |
| Max bugsering (uden bremser) | 450 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1110 kg |
| Android Auto, Apple CarPlay, Aut. nedblændeligt bakspejl, Bakkamera, Bluetooth, DAB radio, Digital instrumentering, El-foldbare spejle m. varme, Elruder for/bag, Fartpilot, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Parkeringssensor bag, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Touchskærm, Udvendig temperaturmåler, USB stik, Varme i rat, 16" Alufælge, Fuld LED forlygter, LED kørelys, Metallak, Tagrails, Armlæn, Højdejusterbart førersæde, Kopholder, Læderrat, Multijusterbart rat, Splitbagsæde, 6 Airbags, ABS, Antispin, Automatisk nødbremsesystem, Automatisk nødopkald, Dæktrykssensor, Isofix, Lyssensor, Selealarm, Selestrammer, Skiltegenkendelse, Startspærre, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent, 1 ejer, Service overholdt |
Highlight af udstyr: ⭐ Full LED forlygter med fjernlysstyring ⭐ Fartpilot ⭐ Bakkamera og parkeringssensor bag ⭐ Klimaanlæg ⭐ DAB radio ⭐ Apple Carplay/Android Auto ⭐ Sædevarme for og ratvarme ⭐ Bluetooth ⭐ 16” alufælge ⭐ Kun 1 ejer ⭐ Alle service overholdt hos Hyundai ⭐ Leveres nysynet og ny serviceret ⭐ Bemærk kun kørt 23.000 km.! ⭐ Fortsat Hyundai fabriksgaranti til 3/2027/Ubegrænset kilometer
Hos Autohuset Vestergaard er vi specialiseret i at hjælpe dig med dit næste bilkøb. Med over 40 års erfaring i køb og salg af alle slags biler står vi klar til at hjælpe dig med lige netop dit behov i forbindelse med dit næste bilkøb.
Hos Autohuset Vestergaard får du altid: 🚚 Serviceaftaler til alle brugte biler. Priserne starter fra kun 130,- pr. måned! 💳 Attraktive finansieringsmuligheder med og uden udbetaling! 💼 Konkurrencedygtige forsikringer 🔄 Vi tager alle biler i bytte! 💳 Mulighed for udvidet garanti
🏁 Klik ind på Autohuset Vestergaard.dk og tryk på "Kom igang" for at se alle dine muligheder! Husk du har 14 dages returret og gratis hjemmelevering ved onlinekøb! 🚀
Man-Fre: kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 158.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
149.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
154.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
164.380 Kr
Inkl. leveringsomkostning
166.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
174.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
179.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER