158.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Hyundai |
|---|---|
| Model | Bayon |
| Variant | 1,0 T-GDI Advanced 100HK 5d 6g |
| Kilometer | 24.000 Km |
| Registreringsdato | 17/03/2022 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 998 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Sølvmetal |
| Gear | 6 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | A+ |
|---|---|
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 22.0 |
| Totalvægt | 1630 kg |
| Længde | 4180 cm |
| Bredde | 1775 cm |
| Højde | 1500 cm |
| Nummerplade | DH50083 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5321928 |
| Max bugsering (uden bremser) | 450 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1110 kg |
| Android Auto, Apple CarPlay, Aut. nedblændeligt bakspejl, Bakkamera, Bluetooth, DAB radio, Digital instrumentering, El-foldbare spejle m. varme, Elruder for/bag, Fartpilot, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Parkeringssensor bag, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Touchskærm, Udvendig temperaturmåler, USB stik, Varme i rat, 16" Alufælge, Fuld LED forlygter, LED kørelys, Metallak, Tagrails, Armlæn, Højdejusterbart førersæde, Kopholder, Læderrat, Multijusterbart rat, Splitbagsæde, 6 Airbags, ABS, Antispin, Automatisk nødbremsesystem, Automatisk nødopkald, Dæktrykssensor, Isofix, Lyssensor, Selealarm, Selestrammer, Skiltegenkendelse, Startspærre, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent, 1 ejer, Service overholdt |
Man-Fre: kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00