Renault Scénic E-TECH Techno 220HK Aut.
300.100 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 341.200 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Nissan |
|---|---|
| Model | Ariya |
| Variant | EL Engage 238HK 5d Aut. |
| Kilometer | 975 Km |
| Registreringsdato | 30/12/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Aurora Green |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 60.7 |
| Totalvægt | 2530 kg |
| Længde | 4595 cm |
| Bredde | 1850 cm |
| Højde | 1660 cm |
| Nummerplade | EP64154 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 4763334 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 750 kg |
| 12,3" touchskærm, 22 KWh lader, Android Auto, Apple CarPlay, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, El indst. forsæder, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Regnsensor, USB stik, USB-C, 19" Alufælge, Multijusterbart rat, BLIS, Lyssensor, El-foldbare spejle, El-spejle med varme |
Bilens højdepunkter: ⭐Adaptiv Fartpilot m fartbegrænser ⭐Apple carplay og Android auto ⭐ Fuld LED forlygter ⭐Bakkamera ⭐El forsæder ⭐Navigation Farve: aurora green chameleon 🔋 Rækkevidde 536 km 🔋 87kWh
Hos Autohuset Vestergaard får du altid: 🚚 Serviceaftaler til alle brugte biler. Priserne starter fra kun 130,- pr. måned! 💳 Attraktive finansieringsmuligheder med og uden udbetaling! 💼 Konkurrencedygtige forsikringer 🔄 Vi tager alle biler i bytte! 💳 Mulighed for udvidet garanti 🏁 Klik ind på Autohuset Vestergaard.dk og tryk på "Kom igang" for at se alle dine muligheder! Husk du har 14 dages returret og gratis hjemmelevering ved onlinekøb! 🚀.
Andet udstyr: 12V udtag, Aircondition, Android Auto, Android Auto Wireless, Apple CarPlay, Apple CarPlay Wireless, Automatgear, Automatisk lys, Bakkamera, Bluetooth, Bluetooth, CD / radio, Centrallås, DAB radio, DAB+ radio, Digital instrumentering, El indst. forsæder, El indst. førersæde, El-foldbare spejle, El-håndbremse, Elruder for, Elruder for/bag, El-spejle, Fartbegrænser, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Radio, Radio inkl DAB med USB-indgang & Bluetooth, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Touchskærm, Trådløs mobilopladning, Varme i rat, Armlæn, Armlæn bag, Dellæder kabine, El-føresæde , El-justerbart førersæde, Fartbegrænser, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat, Rat m. varme, Splitbagsæde, Trådløs opladning af smartphone, 19" Alufælge, Alufælge, DC Hurtiglader, Fuld LED forlygter, Hajfinneantenne, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, LED Kørelys, Metallak, Tågelygter, 3-Faset, ABS, Adaptiv Fartpilot, Afstandsradar, AFU (Nødbremseassistance), Airbag, Alarm, Antispin, Automatisk nødbremsesystem, Blindvinkelassistent, BLIS, Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Lyssensor, Selealarm, Skiltegenkendelse, Startspærre, Vejbaneassistent
Pris 341.200 Kr
Inkl. leveringsomkostning
300.100 Kr
Inkl. leveringsomkostning
309.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
319.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
319.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
337.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
374.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER