341.200 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Nissan |
|---|---|
| Model | Ariya |
| Variant | EL Engage 238HK 5d Aut. |
| Kilometer | 975 Km |
| Registreringsdato | 30/12/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Aurora Green |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 60.7 |
|---|---|
| Totalvægt | 2530 kg |
| Længde | 4595 cm |
| Bredde | 1850 cm |
| Højde | 1660 cm |
| Nummerplade | EP64154 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 4763334 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 750 kg |
| 12,3" touchskærm, 22 KWh lader, Android Auto, Apple CarPlay, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, El indst. forsæder, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Regnsensor, USB stik, USB-C, 19" Alufælge, Multijusterbart rat, BLIS, Lyssensor, El-foldbare spejle, El-spejle med varme |