Mazda 6e EL Takumi Plus 258HK 5d Aut.
289.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 319.680 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Nissan |
|---|---|
| Model | Ariya |
| Variant | EL Advance 238HK 5d Aut. |
| Kilometer | 1.500 Km |
| Registreringsdato | 30/12/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | PEARL BLACK |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 60.7 |
| Totalvægt | 2530 kg |
| Længde | 4595 cm |
| Bredde | 1850 cm |
| Højde | 1660 cm |
| Nummerplade | EP64153 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 4839016 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 750 kg |
| El-foldbare spejle m. varme, LED forlygter, LED kørelys, LED Tågelygter foran, LED baglygter, Automatisk lys, Fuld LED forlygter, LED forlygter med fjernlys assistent, Opvarmet forrude, Tonede ruder, Gardin-airbag, Fører-airbag, Side-airbag, Automatisk nødbremsesystem, Auto hold, Kollisionsadvarsel, Elektrisk parkeringsbremse, Træthedsregistrering, Blindvinkelassistent, Lane Asisst, Skiltegenkendelse, 12,3" touchskærm, Navigation, One pedal drive, DAB radio, Stemmebetjening, Apple CarPlay Wireless, Android Auto, Trådløs mobilopladning, Bluetooth, USB-C, USB stik, 12V udtag, Nøglefri døre, Nøglefri start, Adaptiv Fartpilot, Vejbaneassistent, Parkeringssensor for/bag, 360 graders kamera, Alarm, Klimaanlæg 2-zoner, Læderrat, Varme i rat, Justerbart rat, Sædevarme for, El-justerbart passagersæde, El indst. førersæde, El indst. forsæder, Splitbagsæde, Ambient belysning, Regnsensor, Aut. nedblændeligt bakspejl, El-føresæde , El-justerbart førersæde, Justerbar lændestøtte, Hajfinneantenne, Multijusterbart rat, Rat m. varme, El-bagklap med fodsensor, Elruder for/bag, 19" Alufælge, El-spejle med varme, Fartpilot adaptiv, Armlæn m. kopholder i bag |
Hos Autohuset Vestergaard er vi specialiseret i at hjælpe dig med dit næste bilkøb. Med over 40 års erfaring i køb og salg af alle slags biler, står vi klar til at hjælpe dig med lige netop dit behov i forbindelse med dit næste bilkøb. Bilens højdepunkter:
⭐87 kW batteri - 533 km. WLTP m/22KW Lader ⭐Intelligent 360° Around View Monitor ⭐Adaptiv fartpilot ⭐Varmepumpe ⭐19" alufælge
Hos Autohuset Vestergaard får du altid: 🚚 Serviceaftaler til alle brugte biler. Priser starter fra kun 130,- pr. måned! 💰 💳 Attraktive finansieringsmuligheder med og uden betaling! 🏦💲 💼Konkurrencedygtige forsikringer 🔄 Vi tager alle biler i bytte! ♻️ 💳 Mulighed for udvidet garanti 🏁Klik ind på Autohuset Vestergaard.dk og Tryk på "Kom igang" for at se alle dine muligheder! Husk at du har 14 dages returret og gratis hjemmelevering ved onlinekøb! 🚀✨
Pris 319.680 Kr
Inkl. leveringsomkostning
289.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
294.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
300.100 Kr
Inkl. leveringsomkostning
309.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
319.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
319.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER