Mazda 2 1,5 VVT-I Hybrid Agile Comfort CVT 116HK 5d Trinl. Gear
166.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 179.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Opel |
|---|---|
| Model | Astra-e |
| Variant | EL Ultimate 156HK 5d Aut. |
| Kilometer | 23.000 Km |
| Registreringsdato | 18/12/2023 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Arctic White |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 73.6 |
| Totalvægt | 2100 kg |
| Længde | 4374 cm |
| Bredde | 2062 cm |
| Højde | 1488 cm |
| Nummerplade | EJ58834 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 4929070 |
| Android Auto, Apple CarPlay, Automatgear, Automatisk lys, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, El indst. førersæde, El soltag, El-håndbremse, Elruder for, Elruder for/bag, El-spejle, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Head-up display, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Nøglefri start, Opvarmet forrude, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Servo, Sædevarme for, USB stik, Varme i bagruden, Varme i rat, 18" Alufælge, Alufælge, Fuld LED forlygter, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, LED positionslys, Metallak, Mørktonede ruder bag, Tågelygter for/bag, Tågelygter for, Tågelygter, El-justerbart førersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat (Kunstlæder), Rat m. varme, Soltag, ABS, Adaptiv Fartpilot, AFU (Nødbremseassistance), Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Lyssensor, Startspærre, 360 graders kamera, Ikke ryger, Lane Asisst, Service overholdt, Sort taghimmel, Virtuelt cockpit |
Highlight af udstyr:
⭐ Adaptiv fartpilot
⭐ 360 graders bakkamera
⭐ Panoramasoltag
⭐ Nøglefri betjening
⭐ Sort Himmel
⭐ El-føresæde
⭐ Head-up display
⭐ LED for/baglygter
⭐ Varme i rat & forrude
⭐ Android Auto & Apple CarPlay og meget mere…
Elektrisk info: 🔋 Elektrisk Rækkevidde jf. WLTP: 412 km. 🔋 Opladningstid 10-80 % via DC-hurtigladning: 26 min. 🔋 Opladningstid 0-100 % via 11 kWh AC-opladning: 5 timer 30 minutter 🔋 Batterikapacitet: 54 kWh
Hos Autohuset Vestergaard er vi specialiseret i at hjælpe dig med dit næste bilkøb. Med over 40 års erfaring i køb og salg af alle slags biler, står vi klar til at hjælpe dig med lige netop dit behov i forbindelse med dit næste bilkøb.
Hos Autohuset Vestergaard får du altid: 🚚 Serviceaftaler til alle brugte biler. Priser starter fra kun 130,- pr. måned! 💰 💳 Attraktive finansieringsmuligheder med og uden betaling! 🏦💲 💼Konkurrencedygtige forsikringer 🔄 Vi tager alle biler i bytte! ♻️ 💳 Mulighed for udvidet garanti
🏁Klik ind på Autohuset Vestergaard.dk og Tryk på "Kom igang" for at se alle dine muligheder! Husk at du har 14 dages returret og gratis hjemmelevering ved onlinekøb! 🚀✨
Man-Fre: kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 179.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
166.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
174.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
190.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
194.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
198.600 Kr
Inkl. leveringsomkostning
198.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER