179.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Opel |
|---|---|
| Model | Astra-e |
| Variant | EL Ultimate 156HK 5d Aut. |
| Kilometer | 23.000 Km |
| Registreringsdato | 18/12/2023 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Arctic White |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
|---|---|
| Brændstofforbrug km/l | 73.6 |
| Totalvægt | 2100 kg |
| Længde | 4374 cm |
| Bredde | 2062 cm |
| Højde | 1488 cm |
| Nummerplade | EJ58834 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 4929070 |
| Android Auto, Apple CarPlay, Automatgear, Automatisk lys, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, El indst. førersæde, El soltag, El-håndbremse, Elruder for, Elruder for/bag, El-spejle, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Head-up display, Håndfri telefon, Infocenter, Klimaanlæg, Klimaanlæg 2-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Nøglefri start, Opvarmet forrude, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Parkeringssensor for/bag, Servo, Sædevarme for, USB stik, Varme i bagruden, Varme i rat, 18" Alufælge, Alufælge, Fuld LED forlygter, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, LED positionslys, Metallak, Mørktonede ruder bag, Tågelygter for/bag, Tågelygter for, Tågelygter, El-justerbart førersæde, Justerbart rat, Kopholder, Læderrat (Kunstlæder), Rat m. varme, Soltag, ABS, Adaptiv Fartpilot, AFU (Nødbremseassistance), Dæktrykssensor, ESP, Isofix, Lyssensor, Startspærre, 360 graders kamera, Ikke ryger, Lane Asisst, Service overholdt, Sort taghimmel, Virtuelt cockpit |
Man-Fre: kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00