Maxus e-Deliver 3 LWB 50,2 kWh EL 122HK Ladv./Chas. Aut.
189.990 Kr
Ekskl. moms
Pris 199.900 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | Renault |
|---|---|
| Model | Kangoo |
| Variant | L2 E-TECH 120HK Van Aut. |
| Kilometer | 350 Km |
| Registreringsdato | 27/02/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Van |
| Farve | Hvid Mineral |
| Gear | 1 |
| Døre | 4 |
| Sæder | 2 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 54.1 |
| Totalvægt | 2510 kg |
| Længde | 4910 cm |
| Bredde | 2159 cm |
| Højde | 1854 cm |
| Nummerplade | ER21186 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Varebil |
| Reference | 4932997 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1500 kg |
Renault Kangoo E-Tech Electric - Kun 50 km - Kolding Bemærk: 75 kw-DC ladning Er du på udkig efter en næsten ny elbil med kun 41 km på tælleren? Så er denne Renault Kangoo E-Tech Electric lige noget for dig. Med en imponerende rækkevidde og moderne design er denne bil det perfekte valg for dig, der ønsker en pålidelig og komfortabel køretur. Den er indregistreret i 2026 og befinder sig i Kolding. Tjek denne Kangoo E-Tech Hvis du har spørgsmål, eller ønsker at tage en prøvetur, kan du nemt kontakte os på [email protected]. Vores team i Kolding står klar til at hjælpe dig.
Udstyrshøjdepunkter: BEMÆRK 75 KW DC-ladning
Denne Renault Kangoo E-Tech Electric er klar til at tage dig på mange eventyr. Kontakt os i dag for at høre mere eller aftale en fremvisning. Vi glæder os til at høre fra dig! [email protected]
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 199.900 Kr
Ekskl. moms
189.990 Kr
Ekskl. moms
PERSONBILER