Mazda 6e EL Takumi Plus 258HK 5d Aut.
289.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 319.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Volvo |
|---|---|
| Model | EC40 |
| Variant | Single Motor Extended Range Core 252HK 5d Aut. |
| Kilometer | 38.400 Km |
| Registreringsdato | 14/06/2024 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Vapour Grey metal |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 56.0 |
| Totalvægt | 2500 kg |
| Længde | 4440 cm |
| Bredde | 1873 cm |
| Højde | 1596 cm |
| Nummerplade | 628998 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5267385 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1500 kg |
| Aircondition, Apple CarPlay, Automatgear, Automatisk lys, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB radio, Elektrisk bagklap, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elruder for, Elruder for/bag, Fartpilot, Fartpilot adaptiv, Håndfri telefon, Infocenter, Internet, Klimapakke, Klimaanlæg 2-zoner, Navigation, Multifunktionsrat, Nøglefri døre, Nøglefri start, Servo, Radio, Sædevarme for, Touchskærm, USB-C, Varmepumpe , Varme i rat, Alufælge, Frunk, LED forlygter, LED baglygter, Armlæn, Armlæn bag, ABS, Adaptiv Fartpilot, Airbag, Alarm, Antispin, BLIS, Blindvinkelassistent, ESP, Isofix, Volvo On Call |
Denne bil er en del af Volvo Selekt-programmet, hvilket giver dig følgende fordele: ✓ Op til 5 års garanti ✓ 12 måneders Volvo Assistance. ✓ 155 punkt tjek af vores Volvo-uddannede teknikere. ✓ Leveret med den nyeste software opdatering. ✓ Kun monteret med originale Volvo-reservedele
Bilens højdepunkter: ⭐ Semi elektrisk anhængertræk. ⭐ Adaptiv fartpilot m. Volvo Pilot Assist ⭐ Google infotainment (Integreret Google Maps, Google Play Store, Google Assistant, etc.) ⭐ 360-graders kamera ⭐ Klimapakke (Varmepumpe, Ratvarme, Sædevarme for, Opvarmede sprinklerdyser) ⭐ 19" alufælge ⭐ Nøglefri betjening. ⭐ Metallak
Hos Autohuset Vestergaard er vi specialiseret i at hjælpe dig med dit næste bilkøb. Med over 40 års erfaring i køb og salg af alle slags biler står vi klar til at hjælpe dig med lige netop dit behov i forbindelse med dit næste bilkøb.
Hos Autohuset Vestergaard får du altid: 🚚 Serviceaftaler til alle brugte biler. Priserne starter fra kun 130,- pr. måned! 💳 Attraktive finansieringsmuligheder med og uden udbetaling! 💼 Konkurrencedygtige forsikringer 🔄 Vi tager alle biler i bytte! 💳 Mulighed for udvidet garanti
Bilen står hos Autohuset Vestergaard, Nærum Hovedgade 1. 2850 Nærum. Telefon: 7529 1800
Pris 319.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
289.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
294.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
300.100 Kr
Inkl. leveringsomkostning
309.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
319.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
337.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER