Mazda 6e EL Takumi Plus 258HK 5d Aut.
289.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 309.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Nissan |
|---|---|
| Model | Ariya |
| Variant | EL Advance e-4orce 301HK 5d Aut. |
| Kilometer | 15.937 Km |
| Registreringsdato | 28/02/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | CERAMIC GREY BLACK CLOTH |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 55.8 |
| Totalvægt | 2655 kg |
| Længde | 4595 cm |
| Bredde | 1850 cm |
| Højde | 1660 cm |
| Nummerplade | 433866 |
| Træk | Firehjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 4509789 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1500 kg |
| 22 KWh lader, Apple CarPlay, Android Auto, Bluetooth, El-bagklap med fodsensor, El-foldbare spejle m. varme, El-justerbart passagersæde, Fartpilot intelligent adaptiv, Klimaanlæg 2-zoner, Navigation, Opvarmet forrude, Trådløs mobilopladning, Varmepumpe, 19" Alufælge, Blindvinkelassistent, 360° kamera, Automatisk op-/nedblænding, Elruder for/bag, Nøglefri døre, Nøglefri start, LED forlygter med fjernlys assistent |
NISSAN ARIYA MED 4 HJULTRÆK.
SPAR 20.000kr DENNE UGE.
4Hjuls træk. 360grader kamera, 2zone klima, navigation, elektrisk bagklap med fodsensor, dellæder sæder med elektrisk justering,sædevarme, varmepumpe 22 KWh lader, Apple CarPlay, Android Auto, Bluetooth, El-bagklap med fodsensor, El-foldbare spejle m. varme, El-justerbart passagersæde, Fartpilot intelligent adaptiv, Klimaanlæg 2-zoner, Navigation, Opvarmet forrude, Trådløs mobilopladning, Varmepumpe, 19" Alufælge, Blindvinkelassistent, 360° kamera, Automatisk op-/nedblænding, Elruder for/bag, Nøglefri døre, Nøglefri start, LED forlygter med fjernlys assistent
Se flere biler på www.autohuset-vestergaard.dk
Hos Autohuset Vestergaard er vi specialiseret i at hjælpe dig med dit næste bilkøb. Med over 40 års erfaring i køb og salg af alle slags biler står vi klar til at hjælpe dig med lige netop dit behov i forbindelse med dit næste bilkøb.
Hos Autohuset Vestergaard får du altid: 🚚 Serviceaftaler til alle brugte biler. Priserne starter fra kun 130,- pr. måned! 💳 Attraktive finansieringsmuligheder med og uden udbetaling! 💼 Konkurrencedygtige forsikringer 🔄 Vi tager alle biler i bytte! 💳 Mulighed for udvidet garanti
Pris 309.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
289.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
294.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
300.100 Kr
Inkl. leveringsomkostning
319.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
319.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
337.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER