487.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Volvo |
|---|---|
| Model | XC60 |
| Variant | 2,0 T6 Recharge Plugin-hybrid R-design AWD 350HK 5d 8g Aut. |
| Kilometer | 109.000 Km |
| Registreringsdato | 01/03/2022 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1969 Cc |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Fusion Red metal |
| Gear | 8 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+++ |
|---|---|
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 38.7 |
| Totalvægt | 2660 kg |
| Længde | 4708 cm |
| Bredde | 1999 cm |
| Højde | 1658 cm |
| Nummerplade | DG95707 |
| Træk | Firehjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 3541605 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 2250 kg |