739.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Volvo |
|---|---|
| Model | EX90 |
| Variant | Twin Plus AWD 408HK 5d Aut. |
| Kilometer | 17.420 Km |
| Registreringsdato | 30/06/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Vapour Grey |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 6 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 52.8 |
|---|---|
| Totalvægt | 3390 kg |
| Længde | 5037 cm |
| Bredde | 1964 cm |
| Højde | 1744 cm |
| Nummerplade | EJ58807 |
| Træk | Firehjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 4823027 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 2200 kg |
| Apple CarPlay, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatisk lys, Automatisk op-/nedblænding, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, Digital instrumentering, El indst. forsæder, El-bagklap med fodsensor, El-forbold spejle m. memory, aut. nedblædning og varme, El-håndbremse, El-justerbar lændestøtte i forsæder, Elruder for/bag, El-spejle med varme, Fartbegrænser, Fartpilot adaptiv, Frontkamera, Fugtighedssensor, Head-up display, Hastighedsbegrænser, Håndfri telefon, Infocenter, Intelligent Park Assist, Internet, Klimaanlæg 4-zoner, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Musikstreaming via bluetooth, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, One pedal drive, Panoramaglastag, panoramaglastag, Parkeringssensor for/bag, Planlagt forvarmning af kabine, Regnsensor, Servo, Stemmestyring, Sædevarme for/bag, Touchskærm, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, USB-C, Varme i bagruden, Varme i bagsæde, Varme i rat, Varmepumpe, Varmepumpe , 21" Alufælge, Anhængertræk svingbart (elek.), DC Hurtiglader, Frunk, Fuld LED forlygter, LED baglygter, LED forlygter, LED kørelys, LED Kørelys, LED positionslys, Metallak, Mørktonede ruder bag, 7 sæder, Armlæn, Armlæn bag, Armlæn m. kopholder i bag, Bagagerumsdækken, El-justerbart rat, Kopholder, Kunstlæder, LED interiørbelysning, Læderkabine (Kunstlæder), Læderrat (Kunstlæder), Multijusterbart rat, Rat m. varme, Splitbagsæde, Trådløs opladning af smartphone, 360 gr. View kamera, 360 graders kamera, 3-Faset, ABS, Adaptiv Fartpilot, Afstandsradar, Airbag, Alarm, Antispin, Auto hold, Blindvinkelassistent, BLIS, Fører-airbag, Isofix, Lyssensor, Pilot Assist, Park Assist, Selealarm, Skiltegenkendelse, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent, Volvo On Call |
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00