151.670 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Renault |
|---|---|
| Model | Twingo |
| Variant | EL Evolution 82HK 5d Aut. |
| Kilometer | 10 Km |
| Registreringsdato | 08/12/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Gul Mango |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 4 |
|---|---|
| Brændstof | Elekricitet |
| Totalvægt | 1595 kg |
| Længde | 3789 cm |
| Bredde | 1720 cm |
| Højde | 1491 cm |
| Nummerplade | 450676 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5449251 |
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00