272.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Volvo |
|---|---|
| Model | V60 |
| Variant | 2,0 T6 Recharge Plugin-hybrid Inscription 340HK Stc 8g Aut. |
| Kilometer | 140.000 Km |
| Registreringsdato | 04/11/2020 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1969 Cc |
| Modeltype | Stc |
| Farve | Osmium Grey metal |
| Gear | 8 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+++ |
|---|---|
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 32.0 |
| Totalvægt | 2550 kg |
| Længde | 4761 cm |
| Bredde | 1850 cm |
| Højde | 1427 cm |
| Nummerplade | CW11206 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 3012805 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 2000 kg |