279.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Volvo |
|---|---|
| Model | XC40 |
| Variant | P8 Recharge Twin Ultimate AWD 408HK 5d Aut. |
| Kilometer | 80.000 Km |
| Registreringsdato | 04/04/2023 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Crystal White metal |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
|---|---|
| Totalvægt | 2700 kg |
| Længde | 4425 cm |
| Bredde | 1863 cm |
| Højde | 1652 cm |
| Nummerplade | 632104 |
| Træk | Firehjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5434583 |
| Max bugsering (uden bremser) | 700 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1500 kg |