375.060 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | Renault |
|---|---|
| Model | Master |
| Variant | T35 L2 2,0 DCI 170HK Ladv./Chas. 6g |
| Kilometer | 377 Km |
| Registreringsdato | 31/03/2026 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 1997 Cc |
| Modeltype | Ladv./Chas. |
| Farve | Hvid Mineral |
| Gear | 6 |
| Døre | 2 |
| Sæder | 3 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | G |
|---|---|
| Brændstof | Diesel |
| Brændstofforbrug km/l | 9.0 |
| Totalvægt | 3500 kg |
| Længde | 5725 cm |
| Bredde | 2466 cm |
| Højde | 2260 cm |
| Nummerplade | ES52798 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Varebil |
| Reference | 5049194 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 2500 kg |
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00