198.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | MG |
|---|---|
| Model | MGS5 Electric |
| Variant | EL Standard Range Comfort 170HK Stc Aut. |
| Kilometer | 100 Km |
| Registreringsdato | 24/03/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Stc |
| Farve | Dover White |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
|---|---|
| Totalvægt | 2080 kg |
| Længde | 4476 cm |
| Bredde | 2094 cm |
| Højde | 1621 cm |
| Nummerplade | 631195 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5387664 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 750 kg |
| 12,3" touchskærm, Android Auto, Apple CarPlay, Automatgear, Automatisk lys, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, DAB+ radio, Digital instrumentering, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fartbegrænser, Fartpilot adaptiv, Håndfri telefon, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Navigation, Nøglefri døre, Nøglefri start, Parkeringssensor bag, Regnsensor, Sædevarme for, Touchskærm, Udvendig temperaturmåler, USB-C, Varme i rat, 17" Alufælge, LED baglygter, LED forlygter, Armlæn, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Læderrat, Splitbagsæde, Auto hold, Automatisk nødbremsesystem, Blindvinkelassistent, BLIS, Dæktrykssensor, Isofix, Kollisionsadvarsel, Skiltegenkendelse, Tværgående trafikalarm, Vejbaneassistent, Lane Asisst, Klimaanlæg |
Man-Fre: kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00