319.681 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Explorer |
| Variant | EL UR Premium AWD 340HK 5d Aut. |
| Kilometer | 10 Km |
| Registreringsdato | 14/04/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Arctic Blue |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 55.0 |
|---|---|
| Totalvægt | 2740 kg |
| Længde | 4468 cm |
| Bredde | 2063 cm |
| Højde | 1630 cm |
| Nummerplade | 449873 |
| Træk | Firehjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5417579 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1200 kg |
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00