246.120 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | Renault |
|---|---|
| Model | Kangoo |
| Variant | L2 1,5 DCI Tekno EDC 115HK Van 7g Aut. |
| Kilometer | 10 Km |
| Registreringsdato | 09/03/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1461 Cc |
| Modeltype | Van |
| Farve | Hvid |
| Gear | 7 |
| Døre | 4 |
| Sæder | 2 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | B |
|---|---|
| Brændstof | Diesel |
| Brændstofforbrug km/l | 18.5 |
| Totalvægt | 2340 kg |
| Længde | 4910 cm |
| Bredde | 2159 cm |
| Højde | 1854 cm |
| Nummerplade | 448547 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Varebil |
| Reference | 5362042 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1500 kg |
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00