324.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Volvo |
|---|---|
| Model | EC40 |
| Variant | Single Motor Extended Range Core 252HK 5d Aut. |
| Kilometer | 13.600 Km |
| Registreringsdato | 27/11/2024 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Vapour Grå metal |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 56.0 |
|---|---|
| Totalvægt | 2500 kg |
| Længde | 4440 cm |
| Bredde | 1873 cm |
| Højde | 1596 cm |
| Nummerplade | 630635 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5358644 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1500 kg |