769.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Volvo |
|---|---|
| Model | EX90 |
| Variant | Twin Ultra AWD 408HK 5d Aut. |
| Kilometer | 22.949 Km |
| Registreringsdato | 20/11/2024 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Crystal White metal |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 6 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 44.7 |
|---|---|
| Totalvægt | 3390 kg |
| Længde | 5037 cm |
| Bredde | 1964 cm |
| Højde | 1744 cm |
| Nummerplade | 630650 |
| Træk | Firehjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5358710 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 2200 kg |