699.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Volvo |
|---|---|
| Model | EX90 |
| Variant | Single Motor Plus 333HK 5d Aut. |
| Kilometer | 16.000 Km |
| Registreringsdato | 02/10/2025 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Crystal White metal |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 7 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 58.7 |
|---|---|
| Totalvægt | 3200 kg |
| Længde | 5037 cm |
| Bredde | 1964 cm |
| Højde | 1744 cm |
| Nummerplade | ET20020 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 4937292 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1200 kg |