230.990 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Puma Gen-E |
| Variant | EL Premium 168HK 5d Aut. |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Aqua Blue |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 66.6 |
|---|---|
| Totalvægt | 2015 kg |
| Længde | 4214 cm |
| Bredde | 1930 cm |
| Højde | 1555 cm |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5372154 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 750 kg |
| 12,8'' Digital instrumentering, Android Auto Wireless, Apple CarPlay Wireless, Aut. nedblændeligt bakspejl, Automatgear, Automatisk op-/nedblænding, B&O Sound system, Bakkamera, Bluetooth, DAB radio, El-bagklap med fodsensor, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fartpilot, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Klimaanlæg, Kørecomputer, Multifunktionsrat, Navigation, Nøglefri adgang og håndfri åbning af bagklap, Opvarmet forrude, Parkeringssensor for/bag, Regnsensor, Servo, Sædevarme for, Touchskærm, Trådløs mobilopladning, Udvendig temperaturmåler, USB stik, Varme i rat, 18" Alufælge, DC Hurtiglader, Frunk, LED baglygter, LED kørelys, Matrix LED forlygter, Metallak, Mørktonede ruder bag, Armlæn, Delkunstlæderindtræk, Dobbelt bagagerumsbund, Fleksibel bagagerumsbund, Højdejusterbart førersæde, Højdejusterbart passagersæde, Kopholder, Læderrat (Kunstlæder), Multijusterbart rat, Splitbagsæde, 3-Faset, 6 Airbags, ABS, Antispin, Automatisk nødbremsesystem, Automatisk nødopkald, ESP, Dæktrykssensor, Isofix, Kollisionsadvarsel, Lyssensor, Selealarm, Selestrammer, Skiltegenkendelse, Startspærre, Træthedsregistrering, Vejbaneassistent, Type-2 ladekabel |
Man-Fre: kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00