Polestar 4 EL Long range Dual motor AWD 544HK 5d Aut.
439.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 445.000 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Volvo |
|---|---|
| Model | V60 |
| Variant | 2,0 T6 Recharge Plugin-hybrid Ultimate AWD 350HK Stc 8g Aut. |
| Kilometer | 73.000 Km |
| Registreringsdato | 21/06/2023 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1969 Cc |
| Modeltype | Stc |
| Farve | Thunder Grey |
| Gear | 8 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | A+++ |
| Brændstof | B/EL hybrid |
| Brændstofforbrug km/l | 44.0 |
| Totalvægt | 2530 kg |
| Længde | 4761 cm |
| Bredde | 1850 cm |
| Højde | 1427 cm |
| Nummerplade | DT23970 |
| Træk | Firehjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5432053 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 2000 kg |
| Varme i rat, USB-C tilslutning, Tilskudsvarme, Sædevarme for/bag, Stemmestyring, Regnsensor, Radio inkl DAB med USB-indgang & Bluetooth, Parkeringssensor for/bag, Panoramasoltag, Nøglefri start, Nøglefri døre, Nøglefri adgang og håndfri åbning af bagklap, Navigation, Musikstreaming via bluetooth, Multifunktionsrat, Klimapakke, Håndfri telefon, Harman Kardon lydanlæg, Fod betjent bagklap, Fartpilot intelligent adaptiv, Fartpilot adaptiv, El soltag, El-bagklap med fodsensor, Anhængertræk svingbart (elek.), Anhængertræk, 19" Alufælge, Fuld LED forlygter, Tonede ruder, Fartbegrænser, Glastag, LED interiørbelysning, Splitbagsæde, Soltag, 360 graders kamera, Aktiv Fartpilot, LED High Performance Forlygter, panoramaglastag, Volvo Cars-app |
VOLVO V60 T6 ULTIMATE DARK.
BILEN ER MED VOLVOS 3 LAGS BATTERI MED 88 KM REN EL KØRSEL.
VOLVO SELEKT GARANTI 2 ÅR.
LEVERES NY SERVICERET
⭐ 360 graders kamera ⭐ Soltag ⭐ el sæder ⭐ semi elektrisk træk ⭐ headup display ⭐ harmon kardon lydanlæg ⭐ sædevarme for/bag og rat varme
OBS. Vinterhjul originale kan tilkøbes for kun 9.495kr.
Hos Autohuset Vestergaard er vi specialiseret i at hjælpe dig med dit næste bilkøb. Med over 40 års erfaring i køb og salg af alle slags biler står vi klar til at hjælpe dig med lige netop dit behov i forbindelse med dit næste bilkøb. Hos Autohuset Vestergaard får du altid: 🚚 Trygheds Serviceaftaler til alle brugte biler. 💳 Attraktive finansieringsmuligheder med og uden udbetaling! 💼 Konkurrencedygtige forsikringer 🔄 Vi tager alle biler i bytte! 💳 Udvidet garanti - Volvo Selekt
Pris 445.000 Kr
Inkl. leveringsomkostning
439.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
449.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
487.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
494.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER