Renault R5 EL Evolution 120HK 5d Aut.
190.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 214.670 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Puma Gen-E |
| Variant | EL Select 168HK 5d Aut. |
| Kilometer | 10 Km |
| Registreringsdato | 14/11/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | SUV |
| Farve | Electric Yellow |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 69.7 |
| Totalvægt | 2015 kg |
| Længde | 4214 cm |
| Bredde | 1930 cm |
| Højde | 1555 cm |
| Nummerplade | 449876 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5417623 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 750 kg |
Levering 1-2 måneder efter leasingaftale er underskrevet.
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 214.670 Kr
Inkl. leveringsomkostning
190.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
212.690 Kr
Inkl. leveringsomkostning
229.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning
235.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER