Ford Transit Custom 320 L2H1 2,0 EcoBlue Trend 136HK Van 8g Aut.
300.685 Kr
Ekskl. moms
Pris 344.593 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | E-Transit |
| Variant | 350 L2H2 EL Trend RWD 184HK Van Aut. |
| Kilometer | 10 Km |
| Registreringsdato | 09/03/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Van |
| Farve | Frozen White |
| Gear | 1 |
| Døre | 4 |
| Sæder | 3 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 53.0 |
| Totalvægt | 3500 kg |
| Længde | 5531 cm |
| Bredde | 2059 cm |
| Højde | 2798 cm |
| Nummerplade | 448539 |
| Træk | Baghjulstræk |
| Biltype | Varebil |
| Reference | 5361708 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 750 kg |
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 344.593 Kr
Ekskl. moms
300.685 Kr
Ekskl. moms
304.420 Kr
Ekskl. moms
326.795 Kr
Ekskl. moms
PERSONBILER