Gallery
Ford Transit Courier 1,0 EcoBoost Limited DCT 125HK Van 7g Aut.
Pris 230.969 Kr
Ekskl. moms
Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2026
- Gearkasse Aut.
- Brændstof Benzin
- Km 10 Km
- Cc 998Cc
- Døre 3
Specifikationer
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Transit Courier |
| Variant | 1,0 EcoBoost Limited DCT 125HK Van 7g Aut. |
| Kilometer | 10 Km |
| Registreringsdato | 09/03/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 998 Cc |
| Modeltype | Van |
| Farve | Frozen White |
| Gear | 7 |
| Døre | 3 |
| Sæder | 2 |
| Cylindre | 3 |
| Energiklasse | D |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofforbrug km/l | 14.1 |
| Totalvægt | 1940 kg |
| Længde | 4337 cm |
| Bredde | 2076 cm |
| Højde | 1827 cm |
| Nummerplade | 448537 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Varebil |
| Reference | 5361639 |
| Max bugsering (uden bremser) | 665 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1000 kg |
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Om os
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Ford Transit Courier 1,0 EcoBoost Limited DCT 125HK Van 7g Aut.
Pris 230.969 Kr
Ekskl. moms
Lignende biler
-
-
Ford Transit Connect Kort 1,5 EcoBlue Limited 100HK Van 8g Aut.
2025 31 Km Diesel Aut.224.620 Kr
Ekskl. moms -
-
-
-
Renault Master T35 L2 2,0 DCI Tekno 150HK Ladv./Chas. 6g
2026 500 Km Diesel Man.259.900 Kr
Ekskl. moms
Aktuelle kampagner
-
Udløber: 31-08-2026
Skarp pris på Mustang Mach-E® Premium RWD UR lagerbiler
-
Udløber: 31-08-2026
PERSONBILER
Lagerbiler til priser fra 249.990 kr.
- Se tilbud fra Autohuset Vestergaard A/S