Renault Trafic L2H1 2,0 DCI start/stop EDC 150HK Van 6g Aut.
263.920 Kr
Ekskl. moms
Pris 300.685 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | Ford |
|---|---|
| Model | Transit Custom |
| Variant | 320 L2H1 2,0 EcoBlue Trend 136HK Van 8g Aut. |
| Kilometer | 10 Km |
| Registreringsdato | 09/03/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Motor størrelse | 1997 Cc |
| Modeltype | Van |
| Farve | Frozen White |
| Gear | 8 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 3 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | F |
| Brændstof | Diesel |
| Brændstofforbrug km/l | 13.0 |
| Totalvægt | 3225 kg |
| Længde | 5450 cm |
| Bredde | 2275 cm |
| Højde | 1981 cm |
| Nummerplade | 448535 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Varebil |
| Reference | 5361534 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 2500 kg |
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 300.685 Kr
Ekskl. moms
263.920 Kr
Ekskl. moms
274.900 Kr
Ekskl. moms
279.900 Kr
Ekskl. moms
288.815 Kr
Ekskl. moms
304.420 Kr
Ekskl. moms
326.795 Kr
Ekskl. moms
PERSONBILER