Ford Transit Connect Kort 1,5 EcoBlue Limited 100HK Van 8g Aut.
224.620 Kr
Ekskl. moms
Pris 259.900 Kr
Ekskl. moms
| Mærke | Renault |
|---|---|
| Model | Master |
| Variant | T35 L2 2,0 DCI Tekno 150HK Ladv./Chas. 6g |
| Kilometer | 500 Km |
| Registreringsdato | 31/03/2026 |
| Gearkasse | Man. |
| Motor størrelse | 1997 Cc |
| Modeltype | Ladv./Chas. |
| Farve | Hvid Mineral |
| Gear | 6 |
| Døre | 2 |
| Sæder | 3 |
| Cylindre | 4 |
| Energiklasse | G |
| Brændstof | Diesel |
| Brændstofforbrug km/l | 9.1 |
| Totalvægt | 3500 kg |
| Længde | 5725 cm |
| Bredde | 2466 cm |
| Højde | 2260 cm |
| Nummerplade | ES52796 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Varebil |
| Reference | 4824062 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 2500 kg |
Denne bil er klar til levering fra 1. april! Kontakt Lars Grønborg på 27226050 eller [email protected]
Denne Master er opbygget med alulad fra Brdr. Plagborg. Ladet måler 340 cm i længden og 220 cm i bredden. Siderne er nedfældbare og der er stigbøjle imod kabinen
5 års garanti/150.000 km fra 1. reg.
Teknopakke chassis (Trådløs mobil oplader, vidvinkelspejl i passager solskærm, bremse slidsindikator)
Fast træk til hele 2500 kg
Helårsdæk
Opbevaringspakke (Bænksæde nedfældet ryglæn til bord og opbevaring (Seat N'Desk), Easy life handskerum, Lukket opbevaringsrum på instrumentbordet)
Aircondition, OpenR multimedia system(10,1” skærm, trådløs Android Auto/Apple Carpaly, DAB radio, audiostreaming, Bluetooth håndfri telefoni og ratbetjening), fuld LED forlygter og C-shape LED kørelys, lys- og regnsensor, fartpilot/hastighedsbegrænser, fjernbetjent centrallås, tripcomputer via 3,5” førerdisplay, højde indstilleligt førersæde med varme/armlæn og lændestøtte, højde indstilleligt rat, 2 personers passagerbænksæde med opbevaring under og sædevarme på yderste plads, el-ruder, stænkklapper for/bag, parkeringssensor bag, 80 liters brændstoftank – 22 liters AdBlue tank, HVO100 kompatibel, fører- og passagerairbag, automatisk nødopkald ved udløsning af airbag, førerovervågning – opmærksomhed- og træthedsalarm, AEBS-nødbremse, skiltegenkendelse med hastighedsadvarsel, Lane Keep Assist, ESP med Hill Start Assist, Extended Grip (sikre dig bedre trækkraft på vanskeligt underlag), start/stop funktion, elektronisk startspærre, ABS bremser, forstærket batteri 95A og generator 230 Amp/850 Ah, servostyring, dieselpartikelfilter, navkapsler, dækreparationskit
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 259.900 Kr
Ekskl. moms
224.620 Kr
Ekskl. moms
230.969 Kr
Ekskl. moms
274.900 Kr
Ekskl. moms
279.900 Kr
Ekskl. moms
288.815 Kr
Ekskl. moms
PERSONBILER