Gallery
Maxus e-Deliver 7 L2H1 EL 204HK Van Aut.
Pris 224.900 Kr
Ekskl. moms
Detaljer
Oversigt
- Registreringsdato 2024
- Gearkasse Aut.
- Brændstof Elekricitet
- Km 6.900 Km
- Døre 5
Specifikationer
| Mærke | Maxus |
|---|---|
| Model | e-Deliver 7 |
| Variant | L2H1 EL 204HK Van Aut. |
| Kilometer | 6.900 Km |
| Registreringsdato | 13/05/2024 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Van |
| Farve | Sølvmetal |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 3 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 39.4 |
| Totalvægt | 3500 kg |
| Længde | 5445 cm |
| Bredde | 2030 cm |
| Højde | 1990 cm |
| Nummerplade | EB66293 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Varebil |
| Reference | 4602214 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1500 kg |
Udstyr
| 12,3" touchskærm, Aircondition, Apple CarPlay, Android Auto, USB stik, Varme i rat, El-håndbremse, Elruder for, Led Lys i Varrum , Fjernbetjent centrallås, Elektrisk sidetrin varerummet, El-foldbare spejle m. varme, LED kørelys, Indfarvede kofangere, Alufælge, Venstre Skydedør, Automatisk låsning af døre under kørsel, Selealarm, Gardin-airbag, Fører-airbag, Passager-airbag, 360° kamera, Selestrammer, Træthedsregistrering, Skiltegenkendelse, Automatgear, Fartpilot adaptiv, Blindvinkelassistent, Blind vinkel kamera (BVM), Dæktrykssensor, Kollisionsadvarsel, Parkeringssensor for/bag, ESP, ABS, DAB radio, Bluetooth |
Beskrivelse
Denne fine Maxus E-deliver 7
Lyder denne bil som noget for dig? Så kontakt erhvervskonsulent Thomas Vestergaard 20329409
[email protected] - tlf 20329409
Kontakt os
Kontakt os
Åbningstider
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Om os
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Maxus e-Deliver 7 L2H1 EL 204HK Van Aut.
Pris 224.900 Kr
Ekskl. moms
Lignende biler
-
-
Ford Transit Connect Kort 1,5 EcoBlue Limited 100HK Van 8g Aut.
2025 31 Km Diesel Aut.224.620 Kr
Ekskl. moms -
Ford Transit Courier 1,0 EcoBoost Limited DCT 125HK Van 7g Aut.
2026 10 Km Benzin Aut.230.969 Kr
Ekskl. moms -
-
-
Renault Master T35 L2 2,0 DCI Tekno 150HK Ladv./Chas. 6g
2026 500 Km Diesel Man.259.900 Kr
Ekskl. moms
Aktuelle kampagner
-
Udløber: 31-08-2026
Skarp pris på Mustang Mach-E® Premium RWD UR lagerbiler
-
Udløber: 31-08-2026
PERSONBILER
Lagerbiler til priser fra 249.990 kr.
- Se tilbud fra Autohuset Vestergaard A/S