Kia Niro EV EL Inspiration 204HK 5d Aut.
229.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 250.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Renault |
|---|---|
| Model | Scénic |
| Variant | E-TECH Techno 170HK Aut. |
| Kilometer | 100 Km |
| Registreringsdato | 31/10/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | MPV |
| Farve | Rød Flamme |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 54.3 |
| Totalvægt | 2340 kg |
| Længde | 4467 cm |
| Bredde | 1861 cm |
| Højde | 1572 cm |
| Nummerplade | 442891 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5036367 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1100 kg |
Levering 2-3 måneder efter leasingaftale er underskrevet.
Billederne er vist af en højere udstyrsvariant.
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 250.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
229.500 Kr
Inkl. leveringsomkostning
235.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
259.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER