Mazda 2 1,5 VVT-I Hybrid Agile Comfort CVT 116HK 5d Trinl. Gear
166.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 190.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Renault |
|---|---|
| Model | R5 |
| Variant | EL Evolution 120HK 5d Aut. |
| Kilometer | 100 Km |
| Registreringsdato | 15/12/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | Hatch |
| Farve | Grøn Pop |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 5 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 62.9 |
| Totalvægt | 1865 kg |
| Længde | 3922 cm |
| Bredde | 2020 cm |
| Højde | 1498 cm |
| Nummerplade | 446824 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5262496 |
| Max bugsering (uden bremser) | 500 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 500 kg |
Levering 3-4 måneder efter leasingaftale er underskrevet.
Billederne er af en højere udstyrsvariant.
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 190.190 Kr
Inkl. leveringsomkostning
166.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
179.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
194.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
198.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
212.690 Kr
Inkl. leveringsomkostning
214.670 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER