Mazda 6e EL Takumi Plus 258HK 5d Aut.
289.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
Pris 300.100 Kr
Inkl. leveringsomkostning
| Mærke | Renault |
|---|---|
| Model | Scénic |
| Variant | E-TECH Techno 220HK Aut. |
| Kilometer | 100 Km |
| Registreringsdato | 31/10/2026 |
| Gearkasse | Aut. |
| Modeltype | MPV |
| Farve | Rød Flamme |
| Gear | 1 |
| Døre | 5 |
| Sæder | 2 |
| Brændstof | Elekricitet |
| Brændstofforbrug km/l | 54.3 |
| Totalvægt | 2441 kg |
| Længde | 4467 cm |
| Bredde | 1861 cm |
| Højde | 1572 cm |
| Nummerplade | 442888 |
| Træk | Forhjulstræk |
| Biltype | Personbil |
| Reference | 5036364 |
| Max bugsering (uden bremser) | 750 kg |
| Max bugsering (med bremser) | 1100 kg |
Levering 2-3 måneder efter leasingaftale er underskrevet.
Billederne kan variere efter udstyrsvariant.
Man-fre kl. 09.00-17.30
Lør-Søn kl. 11.00-16.00
Hos Autohuset Vestergaard går vi ikke på kompromis med vores ydelser. Som kunde hos os kan du altid forvente den bedste service for dig og din bil. Vi er autoriseret Ford forhandler og serviceværksted. Samtidig har vi altid et stort udvalg af nyere brugte og nye biler på lager.
Pris 300.100 Kr
Inkl. leveringsomkostning
289.800 Kr
Inkl. leveringsomkostning
294.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
309.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
319.700 Kr
Inkl. leveringsomkostning
319.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
337.900 Kr
Inkl. leveringsomkostning
PERSONBILER